اخبار

April 21, 2019

دکمه های فلزی DENIM BULK - بورس اوراق بهادار نیویورک، منحصر به فرد برای تجار می باشد.

شکستن "بدون شلوار جین مجاز" - دکمه های DENIM LEVI بازگشت به WALL STREET و SAW سهام خود را در اولین روز تجارت ، با معامله جدید YORK STOCK بازگردانی کردند و نتیجه ای را برای بازرگانان پوشیدند.

Nimes ، پایتخت استان جنوبی فرانسه ، نزدیک به دریای مدیترانه است و قدمتی طولانی دارد. از قرون وسطی ، nim به دلیل بافندگی بوم ضخیم و محکم شناخته شده بود. بعداً ، پارچه ضخیم به ایالات متحده صادر شد. این پارچه برای اولین بار به عنوان مار DE Nimes یا "Nimes" شناخته شد. بعداً این نام به DE Nimes (Nimes) ساده شد و در نهایت به کلمه انگلیسی "جین" تکامل یافت و بدین ترتیب تبدیل شد. نام رسمی denim.Denim: ['den hammer m] n

لووی به وال استریت بازگشت و سهام خود را در اولین روز معاملاتی خود زیاد کرد ، زیرا بورس نیویورک استثنائی برای معامله گران پوشیدن شلوار جین بود.

قرار بود بیش از 200 سال از تأسیس بورس اوراق بهادار نیویورک بیشترین افرادی را بپوشید که شلوار جین را پوشیدند.
در 21 مارس 2019 ، Levi's ، یک مارک معروف لباس جین گاه به گاه آمریکایی ، در بورس اوراق بهادار نیویورک (کد سهام: لوی) قرار گرفت ، با قیمت 17 دلار برای هر سهم ، و 600 میلیون دلار جمع آوری کرد. برای جشن IPO خود ، nyse شکست. با لباس "بدون شلوار جین مجاز" برای اولین بار ، لباس آن را پوشانده و به آن اجازه می دهد روز جین بپوشد ، مبادله را به دریایی از جین تبدیل کرد. لویی نیز یک روز قوی داشت و با 32 درصد صعود به 22.41 دلار در هر سهم بسته شد ، با سرمایه بازار 8.7 میلیارد دلار.

ما را دنبال در

دکمه های فلزی جلیقه جین جین ، دکمه های فلزی ، قابلیت شستشو را طراحی می کنند

www.denim-buttons.com

اطلاعات تماس