تور کارخانه

JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD کارخانه

دکمه های فلزی Bulk Metal Button Button Factory در چین ، عرضه کننده چشمی چین ، عمده فروشی دکمه اسنپ از چین
دکمه های SNAP دکمه Snap Button با کیفیت بالا از چین، Supply Button Natural، چین عمده فروشی دکمه های چوبی |
دکمه های فروش، عرضه کننده دکمه های کت چینی، عمده فروشی دکمه های پوشاک | برای سفارش دکمه ساخته شده است
دکمه های عمده فروشی ، دکمه های لباس سفارشی عمده فروشی در چین | شرکت دکمه چین
عمده فروشی پوشاک و پوشاک از چین، تولید کننده دکمه های لباس سفارشی | دکمه فله
دکمه های فلزی دکمه های SNAP

گرفتن دکمه فلزی جین & دکمه لباس Snap اکنون!

برای درخواست نقل قول اینجا کلیک نمایید

لوازم جانبی پوشش چوبی GLOBAL لوازم جانبی چینی شرکت های بزرگترین دکمه های فلزی شرکت ، دکمه های SNAP ، و سایر لوازم جانبی پوشاک تولید و فروش دکمه های فلزی فلزی ، حبوبات و فلزات دکمه های DENIM

لباس درجه بالا لباس توسعه دکمه های سفارشی توسعه پایدار
برای توضیح جزئیات دکمه
ساخت انواع دکمه های حرفه ای ، فروش دکمه رزین ، SHELL BUTTON ، میوه ای میوه ای ، دکمه های شاخدار ، دکمه های اوره ، دکمه های پلاستیکی و بخش های دکوراتیو سریال های دکمه ای.
برای توضیح جزئیات
دکمه های فلزی
تولید و فروش دکمه های حرفه ای و فروش دکمه های COWBOY ، دکمه های پنج کلاچه ای ، دکمه ها ، BETTON EYLET ، دکمه های SHOE ، دکمه های SHOE ، قطعات تزئینی ، کیف BETTON ، دکمه ROPE و سایر محصولات فلزی.
برای توضیح جزئیات
دکمه های پلاستیک
دکمه ای حرفه ای ساخت، فروش پلاستیک چهار دکمه، دکمه طناب، دکمه توقف، LOOP نگه دار، EYE STEAM، دکمه، تقلید دکمه چرمی، دکمه کمر، شاخ POINT، دکمه زیتون و لوازم جانبی لباس های دیگر. دکمه INSERT، دکمه ژاپنی WORD، دکمه WORD جوان ، دکمه TRIANGLE ، دکمه هوک ، دکمه LADDER ، HAT LOOP و سایر لوازم جانبی کفش و لوازم جانبی کلاه.
برای توضیح جزئیات
درخواست دکمه ها
محصولات به طور عمده در لباسهای مردانه ، لباسهای زنانه ، اسپرتها ، اجاره ، لباس کودکان ، UNIFORMS ، کیسه ها و سایر موارد جامع استفاده می شوند.

چینی در حال تهیه نوارهای فلزی PRONG برای پوشیدن لباس ، جلیقه دنیم ، پیراهن ، پارچه ، پارچه بافی ، کت؟ لطفا بازدید از DENIM-BUTTONS.COM برای دکمه های BULK برای فروش.
SOURCE DENIM BULKS China
دکمه های گلدان چرمی ، ساخته شده در دکمه های جین چین ، تولیدکننده گلبرگهای ریشه ای و مخصوص لباس های مد ، لباس های مخصوص ، لباس ، لباس های برقی و لباس
ما از دکمه های BULK BULK استفاده می کنیم که به صورت ONLINEWE تولید دکمه های PASSION ، با استفاده از احساسات ، انعطاف پذیری و Dynamism استفاده می شود. ، به پایان رساندن ، کارآفرینی و تحقیق.
مد یک تجارت خلاقیت و جاسوسی برای بازار است. از آنجا که یکی از دکمه های چرمی در چین است ، ما به خودمان در ارائه دکمه های کیفی و داشتن یک شرکای برتر VENDOR برای مشتریان ما افتخار می کنیم. در اینجا در دکمه های DENIM ما نیازهای مشتری های ما و مشاغل کار را برای دستیابی به اهداف خود درک می کنیم. دکمه های دنیم متعهد شده اند تا همانطور که می توانیم از اینجا در چین تهیه کنیم تا سرویس های ظریف دکمه های ما را با بارهای کوتاهتر ارائه دهیم.
هدف از دکمه های DENIM تضمین کنترل کیفیت و بهترین خدمات برای مشتریان ما است. بنابراین ، ما بهترین استفاده ما را با تعیین "تولد دوباره" انجام خواهیم داد. SINCERE & ADVICE مداوم شما به شدت مورد استفاده قرار می گیرد. دکمه های دونیم با استفاده از عناصر دکمه ای از قطب های FASHION GLOBALLY SUCH AS MILAN ، PARIS ، NEW YORK و TOKYO طراحی های ما با استفاده از ویژگی ها و ویژگی ها:
مواد دکمه های کمکی
دکمه های بین المللی VIIPLUS در دکمه های پوشاک تولید محصولات لوازم جانبی بسیاری از سالها شرکت تولید شده است و انواع تولیدی از دکمه های کت پولیستر و دکمه های فلزی ، با استفاده از پلاستیک های تولیدی
این شرکت فروش خانه های خود را در ایالات متحده ، هند ، SRI LANKA ، BANGLADESH ، ایندونزی ، هونگ کنگ ، و ایتالیا دارد.
VIIPLUS STAFF تجربیاتی مهم در زمینه لوازم جانبی پوشاک دارد که با دانش گسترده ای کار می کنند که با مارک های پیشرو ، تولید مناقصات و خرید دفاتر خرید GLOBE کار می کند.
دکمه های VIIPLUS از جستجو برای تعادل بین دکمه های پارچه ای ، پارچه ای ، TRIMS ، شکل ، رنگ و تولید برای رسیدن به نقص می آیند.
منابع دکمه های BULK
توسعه دکمه های جدید برای انواع مختلفی از ظهور APARAREL. دکمه ها هر چیزی هستند ، اما بعضی از آنها پیچیده است. ما دکمه ها را کشف می کنیم. این چرا ما این وب سایت آنلاین را ایجاد کرده ایم تا یک راهنمای و منبع برای شما باشد. ما هر چیز جدیدی را برای آنها رقم خواهیم زد که احساس خواهیم کرد به بازدید کنندگان و مشتری های ما کمک می کنیم تا پایان هدف خود را با دکمه ها بدست آورند.
دکمه های پارچه DTM
با بیش از 10 سال در تجارب دکوراسیون BUTTON APPAREL ، همه ما می دانیم ، همه ما تولید کرده ایم ، و ما در IT می خواهیم خوب بخواهیم. با یک کارت رنگ 600 رنگی کار می کنیم. نمی توانید رنگ مورد نظر خود را پیدا کنید؟ سپس می خواهیم درب بعدی را برای رفتن به پارچه DTM ما که در آن می توانیم از هر رنگی که می خواهید ارتباط برقرار کنیم ، بیایید. رنگین کمان دوتایی؟ مشکلی نیست.
دسته بندی ها

کت و شلوار کت و شلوار جین / کت پولی / کت چرمی و خز / کت و شلوار و دکمه / دکمه / دکمه / دکمه / دکمه / دکمه / دکمه / دکمه
آدرس دفتر دفتر چین را دریافت کنید: No .555 ChuangYe Road، Park Industry، Jiashan ژجیانگ، چین.314100
تلفن: +86 57384499350 نمابر: +86 57384499352 وب سایت: www.denim-buttons.com ایمیل: tiffany@denim-buttons.com

ما را دنبال در

دکمه های فلزی جلیقه جین جین جین ، دکمه های قابل شستشو طراحی می کنند

http://www.denim-buttons.com

اطلاعات تماس