تور کارخانه

JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD کارخانه

دکمه های فلزی Bulk Metal Button Button Factory در چین ، عرضه کننده چشمی چین ، عمده فروشی دکمه اسنپ از چین
دکمه های SNAP دکمه Snap Button با کیفیت بالا از چین، Supply Button Natural، چین عمده فروشی دکمه های چوبی |
دکمه های فروش، عرضه کننده دکمه های کت چینی، عمده فروشی دکمه های پوشاک | برای سفارش دکمه ساخته شده است
دکمه های عمده فروشی ، دکمه های لباس سفارشی عمده فروشی در چین | شرکت دکمه چین
عمده فروشی پوشاک و پوشاک از چین، تولید کننده دکمه های لباس سفارشی | دکمه فله
دکمه های فلزی دکمه های SNAP

گرفتن دکمه فلزی جین & دکمه لباس Snap اکنون!

برای درخواست نقل قول اینجا کلیک نمایید

دکمه های عمده فروشی، عمده فروشی فلزات، عمده فروشی فلزات، کارخانه چشم در چین | دکمه های DENIM
چین سوراخ کردن ضربه محکم و ناگهانی فلز خرپا برای لباس ، ژاکت جین ، پیراهن ، پارچه ، لباس کودک ، کت؟ لطفا دکمه های فله ای برای فروش به آدرس denim-buttons.com مراجعه کنید.
SOURCE DENIM BULKS China
دکمه های گلدان چرمی ، ساخته شده در دکمه های جین چین ، تولیدکننده گلبرگهای ریشه ای و مخصوص لباس های مد ، لباس های مخصوص ، لباس ، لباس های برقی و لباس
ما از دکمه های BULK BULK استفاده می کنیم که به صورت ONLINEWE تولید دکمه های PASSION ، با استفاده از احساسات ، انعطاف پذیری و Dynamism استفاده می شود. ، به پایان رساندن ، کارآفرینی و تحقیق.
مد یک تجارت خلاقیت و جاسوسی برای بازار است. از آنجا که یکی از دکمه های چرمی در چین است ، ما به خودمان در ارائه دکمه های کیفی و داشتن یک شرکای برتر VENDOR برای مشتریان ما افتخار می کنیم. در اینجا در دکمه های DENIM ما نیازهای مشتری های ما و مشاغل کار را برای دستیابی به اهداف خود درک می کنیم. دکمه های دنیم متعهد شده اند تا همانطور که می توانیم از اینجا در چین تهیه کنیم تا سرویس های ظریف دکمه های ما را با بارهای کوتاهتر ارائه دهیم.
هدف از دکمه های DENIM تضمین کنترل کیفیت و بهترین خدمات برای مشتریان ما است. بنابراین ، ما بهترین استفاده ما را با تعیین "دوباره تولد" خواهیم کرد. SINCERE و مشاوره مداوم شما به شدت مورد استفاده قرار می گیرد. دکمه های DENIM با استفاده از عناصر دکمه ای از قطب های FASHION GLOBALLY SUCH AS MILAN ، PARIS ، NEW YORK و TOKYO طراحی های ما با استفاده از ویژگی ها و ویژگی های آن
مواد دکمه های کمکی
دکمه های بین المللی VIIPLUS در دکمه های پوشاک تولید محصولات لوازم جانبی بسیاری از سالها شرکت تولید شده است و انواع تولیدی از دکمه های کت پلی استر و دکمه های فلزی ، اجزای سازنده
این شرکت فروش خانه های خود را در ایالات متحده ، هند ، SRI LANKA ، BANGLADESH ، ایندونزی ، هونگ کنگ ، و ایتالیا دارد.
VIIPLUS STAFF تجربیاتی مهم در زمینه لوازم جانبی پوشاک دارد که با دانش گسترده ای کار می کنند که با مارک های پیشرو ، تولید مناقصات و دفاتر خرید از GLOBE کار می کند.
دکمه های VIIPLUS از جستجو برای تعادل بین دکمه های پارچه ای ، پارچه ای ، TRIMS ، شکل ، رنگ و تولید برای رسیدن به نقص می آیند.
منابع دکمه های BULK
توسعه دکمه های جدید برای انواع مختلفی از ظهور APARAREL. دکمه ها هر چیزی هستند ، اما بعضی از آنها پیچیده است. ما دکمه ها را کشف می کنیم. این چرا ما این وب سایت آنلاین را ایجاد کرده ایم تا یک راهنمای و منبع برای شما باشد. ما هر چیز جدیدی را انتخاب خواهیم کرد که احساس می کنیم از بازدید کنندگان و مشتری های ما کمک می کنیم تا پایان هدف خود را با دکمه ها بدست آورند.
دکمه های پارچه DTM
با بیش از 10 سال در تجارب دکوراسیون BUTTON APPAREL ، همه ما می دانیم ، همه ما تولید کرده ایم ، و ما در IT می خواهیم خوب بخواهیم. با یک کارت رنگ 600 رنگی کار می کنیم. نمی توانید رنگ مورد نظر خود را پیدا کنید؟ سپس می خواهیم درب بعدی را برای رفتن به پارچه DTM ما که در آن می توانیم تقریباً هر رنگی را که می خواهیم با هم ارتباط برقرار کنیم ، بگذاریم. رنگین کمان دوتایی؟ مشکلی نیست.
دسته بندی ها

 
 کت و شلوار جلیقه ای 
 کتهای پارچه ای 
 کتهای چرمی و خز 
 جک ها و پرزدارها 
 دکمه های لکه دار 
 دکمه های JUMPSUITS 
 دکمه های BLOUSES 
 دکمه های پیراهن و تی شرت 
 دکمه های چاقو 
 دکمه های اسکیت 
 دکمه های ظالمانه 
 دکمه های اجاره ای 

 در تماس باشید   دفتر چین   آدرس: شماره .555 جاده چوانگ ، پارک صنعت ، جیشان   ژجیانگ ، چین.314100 
 تلفن: +86 57384499350   نمابر: +86 57384499352   وب سایت: www.denim-buttons.com   ایمیل: tiffany@denim-buttons.com  

ما را دنبال در

دکمه های فلزی جلیقه جین جین جین ، دکمه های قابل شستشو طراحی می کنند

http://www.denim-buttons.com

اطلاعات تماس